Market techniczno-budowlany – Zaplecza.pl

Jesteś fachowcem w branży budowlanej? Masz swoją firmę i potrzebujesz ją wyposażyć we wszystko co niezbędne? A może jesteś zapalonym amatorem remontów we własnym domu i ogródku i chcesz uzupełnić swój podręczny warsztat o nowe, niezbędne sprzęty? Zarówno profesjonaliści jak i amatorzy znajdą w Markecie Techniczno Budowlanym wszystko dla siebie. Przede wszystkim, wizytę w markecie proponujemy tym, którzy cenią sobie swój czas i właściwie nie lubią obić zakupów. Dlaczego? Bo znajdziecie wszystko w jednym miejscu.

Znajdziecie tu wszystko co potrzebne do budowy domu, do prac w ogrodzie, do drobnych napraw a nawet do ekologicznego opalania Waszych domów…

Konkretnie – materiały budowlane, narzędzia, elektronarzędzia, farby i lakiery, artykuły elektryczne, odzież i artykuły BHP, wszystko do ogrodu, artykuły hydrauliczne, pellet, brykiet, ekogroszek, węgiel.

Znajdziecie tu tylko sprzęty renomowanych producentów, takich jak Makita, Dewalt, Dedra czy Bosh (i wiele innych) – w bardzo zróżnicowanych cenach – co jest bardzo istotną kwestią. Ktoś kto potrzebuje małą wiertarkę do domowych napraw – kupi ją w niskiej cenie a Ci, którzy potrzebują porządnej, ciężkiej maszyny do częstych prac – również ją mogą nabyć w naszym markecie Techniczno-Budowlanym.

Fachowa obsługa, pomoc doradztwo – tego możecie spodziewać się po naszych pracownikach. Każdy służy profesjonalnym doradztwem, jeśli nie potraficie się zdecydować jaki sprzęt wybrać dla siebie. Zależy Nam na kliencie, zależy nam na jego komforcie i dlatego dokładamy wszelkich starań do jak najwyższej jakości usług.

Przed przyjazdem do naszego marketu możecie Państwo odwiedzić stronę internetową i sprawdzić, czy dany sprzęt jest dostępny i co konkretnie znajdziecie na miejscu.

Tak więc jeśli cenisz sobie swój czas, energię i pieniądze. Nie chcesz kupować przysłowiowego „kota w worku” odwiedź nasz market a na pewno nie będziesz żałował swoich zakupów.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *