Kluszkowce – malownicza wieś pełna atrakcji

Zastanawiacie się już nad wakacjami w tym roku? Czy to letnimi, czy zimowymi? Chcielibyście wcześniej wiedzieć jakie atrakcje na Was czekają, czy cała rodzina, niezależnie od wieku będzie zadowolona z miejsca, które wybraliście na urlop? Jeśli lubicie góry, wodę, narty, szaleństwa na rowerze i zwiedzanie, a także wylegiwanie się w ciepłych Termach… Koniecznie odwiedźcie stronę internetową: www.kluszkowce.pl – dowiecie się tam wszystkiego o tej przepięknej wsi, sprawdzicie jakie atrakcje na Was czekają i co znajdziecie w pobliżu wsi. Co najważniejsze – znajdziecie tam również informacje o jednym z najlepszych miejsc noclegowych – pensjonacie – Willa Szarotka.

Kluszkowce to wspaniała, malownicza, cicha wieś w Polsce, która leży w województwie małopolskim, w powiecie nowatorskim, w gminie Czorsztyn. Wybierając się w Pieniny na urlop, a konkretnie do Kluszkowców, warto zapoznać się ze wszystkimi atrakcjami, które tam na Was czekają. Jest ich tak wiele, że warto wcześniej sobie ustalić gdzie, co i jak – zwłaszcza jeśli czas Waszego pobytu w tej pięknej wsi jest krótki. W Kluszkowcach a także jego bliskich okolicach, czekają na Was nie tylko piękne szczyty, które możecie zdobyć samodzielnie , ale również takie atrakcje jak: spływ przełomem Dunajca, zamki w Czorsztynie i Nidzicy, zabytkowe kościółki, wąwóz Homole, Rejsy statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim, kąpieliska (jest na nich możliwość wypożyczania sprzętu), przystań żeglarska, całoroczny ośrodek narciarsko-rekreacyjny (Czorsztyn-Ski), przystanie żeglarskie (na których również macie możliwość wypożyczenia sprzętu), rafting i spływy kajakami po Dunajcu, termy Podhalańskie, w Bukowinie Tatrzańskiej, Bania w Białej Tatrzańskiej i kompleks narciarski – Polana Sosny.

Warto na miejscu jest mieć swój samochód by zwiedzić wszystkie możliwe miejsca, a uwierzcie, że wymieniliśmy tu tylko te najważniejsze! Każdy, niezależnie od wieku na pewno będzie się tu świetnie bawić i na pewno zechce tu wrócić!

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *