Dbamy o swój wygląd. Salon kosmetyczny.

Szukając odpowiedniego salonu urody często pytamy wśród znajomych, szukamy ofert salonów w sieci, jednak nie zawsze dobrze trafimy. Chcesz jednak salon, w którym załatwisz wszystko? Nie masz czasu biegać od fryzjer,a do kosmetyczki albo do innych salonów, w których oddasz swoje ciało w ręce profesjonalistek i wyjdziesz o kilka lat młodsza!?

Odwiedź koniecznie stronę Oazy Piękna – to salon urody, który został laureatem konkursu na najlepszy salon kosmetyczny w Nowym Sączu (http://www.oazapiekna.eu/). Na stronie znajdziesz pełną ofertę salonu, a także galerię wszystkich prac i opinie klientów, którzy odwiedzili już salon.

Warto trafić do Salonu Urody, w którym można zrobić wszystko – od paznokci po masaż czy piękny makijaż – a Oaza Piękna zdecydowanie właśnie nim jest!

W ofercie salonu znajdziesz takie usługi jak: makijaż zwykły czy permanentny, zabiegi kosmetyczne, pielęgnację ciała, fryzjera, likwidację cellulitu, zabiegi na stopy, masaże różnego typu, przedłużanie włosów, przedłużanie rzęs, stylizację paznokci, włosy na dopinki, przebijanie uszu i nosa. Dodatkowo Salon przeprowadza szkolenia różnego typu – zarówno dla osób zaawansowanych jak i tych początkujących, które chcą się czegoś nauczyć dla siebie.

Warto również wspomnieć o wielu promocjach, które również znajdziecie na stronie, które są dostępne aktualnie. Dodatkowym plusem są Karty Rabatowe, bądź Pomysły na prezent a także specjalne pakiety dla Pary Młodej, która chce tego jednego, wyjątkowego dnia w swoim życiu wyglądać wyjątkowo piękne i zdrowo.

Twoja ukochana osoba ma urodziny a Ty nie wiesz co ofiarować jej w prezencie? Daj jej karnet do Salonu piękności – srebrny, złoty, bądź platynowy, dobierz odpowiednie zabiegi (bądź ustal ze sprzedawcą, że to osoba obdarowana sama dobierze sobie zabiegi) – pamiętaj, że profesjonalistki z salonu bardzo chętnie pomogą, doradzą w wyborze odpowiednich zabiegów dla danej skóry, cery, wieku…

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *